قوانین و مقررات آی آر ژئودزی

تفاهم نامه

کاربران عزیز آی آر ژئودزی، شما با استفاده از این سایت قوانین و مقررات (توافق نامه) زیر را قبول کرده اید، در صورتیکه مخالفتی با این قوانین دارید از آی آر ژئودزی استفاده نکنید. این توافق نامه در صورت نیاز از جانب ما تغییر کرده و در همین صفحه به روز می شود.

  • هدف اصلی آی آر ژئودزی ارتقای سطح علمی ژئودزی با رویکرد به سیستم های تعیین موقعیت ماهواره ای GNSS می باشد. در این راه ما با تولید محتوای علمی سعی در تحقق اهداف خود خواهیم کرد. ما به هیچ عنوان به حقوق کاربران سایت تجاوز و بی احترامی نخواهیم کرد.
  • شما در هنگام استفاده از آی آر ژئودزی، از جانب ما و سیستم های ما تحت هیچ گونه تهدید امنیتی شامل حملات اینترنتی مخرب قرار نخواهید گرفت. اما استفاده از سایت های اینترنتی همواره با ریسک همراه بوده و شما با استفاده از هر سایتی از جمله آی آر ژئودزی این ریسک را پذیرفته اید. پیشنهاد می کنیم با داشتن آنتی ویروس و فایروال اورجینال و به روز، از خطرات حمله های اینترنتی مخرب جلوگیری کنید.
  • ما این حق را داریم که به صلاحدید خودمان در سایت تغییرات ایجاد کرده و مانع از دسترسی قسمتی از سایت و یا همه قسمت های آن شویم. این تغییرات می تواند بدون اطلاع رسانی انجام شود.
  • ما متعهد می شویم که اطلاعات خصوصی شما در هنگام استفاده از سایت کاملا محرمانه مانده و برای سایرین فاش نشود.
  • محتوای علمی ارائه شده در آی آر ژئودزی با تلاش متخصصان ژئودزی تولید و منتشر می شود. تمامی سعی ما این است که مطالب علمی بدون ابهام و ایراد باشد. با توجه به پیشرفت علم، امکان تغییرات در مطالب ارائه شده وجود دارد. لذا استناد به این مطالب باید با دقت صورت پذیرد.
  • کتاب های الکترونیک تولید شده توسط ما دارای بهترین کیفیت از نظر محتوای علمی و ساختار تولید می باشند. با توجه به نبودن قانون حق پخش در ایران، متاسفانه افراد سودجو از این مطالب بهره برداری غیرقانونی می کنند. ما به عنوان تولید کننده این کتاب های الکترونیکی و محتوای علمی، به هیچ عنوان راضی به این بهره برداری غیرقانونی نیستیم. در صورت مشاهده از طریق قانون اقدام به استیفای حق خود خواهیم نمود. لذا از شما کاربران فهیم و فرهیخته عاجزانه تقاضا داریم به حقوق مولفان و نویسندگان سایت احترام گذاشته و از انتشار مطالب بدون ذکر منبع، فروش کتاب های الکترونیک تولید شده توسط ما به صورت جداگانه از سایت، در اختیار دیگران قرار دادن کتاب های الکترونیکی و مواردی که باعث از بین رفتن حقوق ما به عنوان تولید کننده می شوند، به شدت خودداری نمایید. امید داریم که فرهنگ استفاده از منابع علمی که با زحمت فراوان تولید شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد، در این کشور نیز جا بیفتد.

تیم تولید محتوای آی آر ژئودزی

ذکر منبع

لطفا در صورت استفاده از مطالب منتشر شده در آی آر ژئودزی، حتما منبع را ذکر نمایید. برای ذکر کردن منبع در سایت ها و منابع اینترنتی، صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی، حتما علاوه بر نام سایت، آدرس اینترنتی سایت http://irgeodesy.com را نیز عنوان نمایید.

خرید قانونی

لطفا به هیچ عنوان محصولات خریداری شده از فروشگاه آی آر ژئودزی را به دیگران واگذار نکنید. باور کنید برای تولید این محصولات ساعت ها زمان و سال ها مطالعه، تخصص و تجربه اختصاص داده شده است.  برای حمایت از ما کافی است که آدرس فروشگاه را در اختیار کسانی که محصولات را نیاز دارند قرار دهید.

احترام به قانون

به امید روزی که قوانین کپی رایت در ایران رعایت شده و احترام به نویسندگان و تولید کنندگان محتوای با کیفیت در بین همه افراد به وجود آید.

احترام به قانون کپی رایت بهترین تشویق برای خلاقیت بیشتر و تولید محتوای با کیفیت تر می باشد.